ST180S12P0VPBF stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型號
More ST180S12P0VPBF VISHAY
156 in stock
More ST180S12P0VPBF VISHAY
324 in stock
More ST180S12P0VPBF VISHAY
1200V 200A Phase Control SCR TO-209AB (TO-93)
12 in stock