ST1230C16K0 stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
   型號
More ST1230C16K0 IR
OEM AVI 1404JER
350 in stock
More ST1230C16K0 VISHAY
STOCK
65 in stock
More ST1230C16K0
52 in stock
More ST1230C16K0 IR
Conf OEM EXC-JE
842 in stock
More ST1230C16K0
300 in stock
More ST1230C16K0 IXYS
MODULE DC
60 in stock
More ST1230C16K0
IR
96800 in stock
More ST1230C16K0 IR
16 in stock
More ST1230C16K0 VISHAY
1600V 1745A Phase Control SCR A-24 (K-Puk)
52 in stock
More ST1230C16K0
MODULE DC,IXYS
60 in stock
Similar Parts of ST1230C16K0
ST1230C16K0L
3 suppliers
562 in stock
ST1230C16K0P
4 suppliers
182 in stock