ST1200C20K0 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More ST1200C20K0
OEM EXCESS
238 in stock
More ST1200C20K0 IR
50 in stock
More ST1200C20K0
200 in stock
More ST1200C20K0 IXYS
MODULE DC
60 in stock
More ST1200C20K0
IR
10000 in stock
More ST1200C20K0 VISHAY
2000V 1650A Phase Control SCR A-24 (K-Puk)
52 in stock
More ST1200C20K0
MODULE DC,IXYS
60 in stock
More ST1200C20K0 VISHAY/SEMICONDUCTORS
Original,TO-200AC
56868 in stock
More ST1200C20K0 IR
module
690 in stock
Similar Parts of ST1200C20K0
ST1200C20K0L
4 suppliers
10476 in stock
ST1200C20K0PPBF
4 suppliers
96 in stock