SL0510003 Inside Kinked Leads Use -A after Ametherm¡¯s part # Outside stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More SL0510003
**OEM-XS OLR121710-197
865 in stock
More SL05 10003 AMETHERM
NTC THERMISTOR RESISTANCE:10OHM; RESISTANCE TOLERANCE:+/- 20
163 in stock