SA101C222KAA Capacitor, 2.2 nf, 100 v, 10% stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型號
More SA101C222KAA AVX
10000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More SA101C222KAA AVX
7500 PC REEL MIN
7500 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More SA101C222KAA AVX
CMA
50221 in stock
More SA101C222KAA AVX
6726 in stock
More SA101C222KAA AVX
3545 in stock
More SA101C222KAA AXIL
6000 in stock
More SA101C222KAA AVX
Stock
15499 in stock
More SA101C222KAA CAP CE 100V 2200PF 10
191 in stock
More SA101C222KAA AVX
CAP MONO AXL .0022UF 100V 10% TR
7300 in stock
More SA101C222KAA AVX
IN STOCK
6490 in stock
Similar Parts of SA101C222KAA
SA101C222KAATB
3 suppliers
33137 in stock
SA101C222KAATR
7 suppliers
83636 in stock
SA101C222KAATR1
3 suppliers
58200 in stock