ROV10-220L-S stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型號
More ROV10-220L-S
ROV Series Metal Oxide Varisto
50 in stock
More ROV10-220L-S TYCO
Radial-leaded Metal Oxide Varistor (ROV)
3000 in stock
More ROV10-220L-S TYCO ELECTRONICS
Original,Disc 10mm
56797 in stock
More ROV10-220L-S RAYCHEM
BOX
2500 in stock
More ROV10-220L-S RAYCHEM
RAYCHEM ROV SERIES METAL OXIDE VARISTORS STRAIGHT LEAD 10MM
2464 in stock
Similar Parts of ROV10-220L-S
ROV10-220L-S-2
3 suppliers
61798 in stock