RLR07C39R2FM Resistor, 39.2 ohm, 1/4w, 1% stock suppliers.
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More RLR07C39R2FM OCEAN STATE
Resistor, 39.2 ohm, 1/4w, 1%
51 in stock
More RLR07C39R2FM
NEW IN-STOCK
90 in stock