RC0805J472 stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More RC0805J472 TAITRON
Chip-R, 4.7K Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''Reel, 1
550000 in stock
More RC0805J472 TCI
4.7K 1/8W 5% 0805
4850 in stock
More RC0805J472 TAITRON
Chip-R, 4.7K Ohm, 5%, 0805(2012), RoHS, 7''''Reel, 1/8W, Thi
355000 in stock
Similar Parts of RC0805J472
RC0805J472T
2 suppliers
19990 in stock