PMEG4002EL 40V, 0.2 A LOW V-f MEGA SCHOTTKY BARRIER RECTIFIER IN LEADLE stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型號
More PMEG4002EL NXP
10000 in stock
Part Hunters
Address: 4141 Corporate Court Palm Harbor, FL, United States 34683
Contact: Matt   Richards,  Phone: 727-939-4824 ext 103
More PMEG4002EL NXP
SMD
497 in stock
More PMEG4002EL
10000 in stock
More PMEG4002EL PHILIPS
SOD882
11600 in stock
Similar Parts of PMEG4002EL
PMEG4002EL-315
14 suppliers
472129 in stock
PMEG4002ELD
2 suppliers
50000 in stock