PHMB1200B12 IGBT MODULE Single 1200A 1200V stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
   型號
More PHMB1200B12
12 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
11 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
12 in stock
More PHMB1200B12 NIEC
47 in stock
More PHMB1200B12 IR
MODULE DC
60 in stock
More PHMB1200B12
NIEC
300 in stock
More PHMB1200B12
MODULE DC,IR
60 in stock