P6KE15CATR stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More P6KE15CA (TR) VISHAY/GS
15V BI-DIR. TRANSIENT SUP. P6KE 15CA
63 in stock
More P6KE15CAT/R EIC
3000 in stock
More P6KE15CATR LTL
3320 in stock
More P6KE15CATR LITTELFUSE
600 W, BIDIRECTIONAL, SILICON, TVS DIODE, DO-15
50000 in stock