NRS336K10R8 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More NRS336K10R8 NEC CORPORATION NIPPON ELECTR
Capacitor / Kondensatoren: Tantal 33uF 10V 10% Cas
6000 in stock
More NRS336K10R8 NEC CORPORAT
6000 in stock
More NRS336K10R8 NEC
BÐÍ
1050 in stock