NRC10F3012TRF stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型號
More NRC10F3012TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0805 1% 30.1K OHM
10000 in stock
More NRC10F3012TRF NIP
20000 in stock
More NRC10F3012TRF NICHICON
5000 in stock
More NRC10F3012TRF NIC COMPONENTS
Y,1 Days after PO confirms
1430 in stock
More NRC10F3012TRF
NIC COMPONENTS
222900 in stock
More NRC10F3012TRF NIC
5000 in stock
More NRC10F3012TRF
95000 in stock
More NRC10F3012TRF NIC
19000 in stock