NRC06F3241TRF stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型號
More NRC06F3241TRF NIC
RES THICK FILM SMD 0603 1% 3.24K OHM
5000 in stock
More NRC06F3241TRF NIC COMPONENTS CORPORATION
4800 in stock
More NRC06F3241TRF
5000 in stock