N87C196KC18 stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型號
More N87C196KC18
PLCC
600 in stock
More N87C196KC18 INTEL
plcc68
4778 in stock
More N87C196KC18 INTEL
PLCC
1050 in stock
More N87C196KC18 INTEL
87 in stock
More N87C196KC18 INTEL
PLCC68
100 in stock