MLF2012DR39K stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More MLF2012DR39K TDK
4K PC REEL MIN
8000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More MLF2012DR39K TDK
100000 in stock
More MLF2012DR39K TDK
80000 in stock
More MLF2012DR39K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 0.39UH 2012
2929 in stock
More MLF2012DR39K TDK
Similar Parts of MLF2012DR39K
MLF2012DR39KB000
4 suppliers
MLF2012DR39KT
14 suppliers
677346 in stock
MLF2012DR39KT000
38 suppliers
MLF2012DR39KT000/0805-390NH
2 suppliers
8096 in stock
MLF2012DR39KTA00
3 suppliers
19052 in stock
MLF2012DR39KTB26
8 suppliers
131480 in stock
MLF2012DR39KTB27
2 suppliers
40000 in stock