MLF2012C820K stock suppliers.
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More MLF2012C820K TDK
82 uH, Fixed, 10%, 5 mA, Shielded, 0805
20 in stock
More MLF2012C820K
High Frequency SMD Inductors 0
50 in stock
More MLF2012C820K TDK
100000 in stock
More MLF2012C820K TDK
80000 in stock
More MLF2012C820K TDK
INDUCTOR MULTILAYER 82UH 2012
4000 in stock
More MLF2012C820K TDK
Similar Parts of MLF2012C820K
MLF2012C820KB000
4 suppliers
MLF2012C820KT
7 suppliers
773020 in stock