LU6000F1 16-Bit Single-Chip Microcomputers (With Built-In Flash Memor stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More LU6000F1 SHARP
in stock
22 in stock
More LU6000F1 NPC
99+
6000 in stock
More LU6000F1 SHARP
2503 in stock
More LU6000F1 SHARP
QFP
645 in stock
More LU6000F1 LINEAR
msop
1602 in stock
More LU6000F1 AGERE
SSOP
22 in stock