LP8340IDT-1.8 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More LP8340IDT-1.8 NSC NATIONAL SEMICONDUCTOR CO
IC / Integrierte Schaltung: TO252 REG LDO 1A 1.8V
150 in stock
More LP8340IDT18 NSC NATIONA
150 in stock
More LP8340IDT-1.8 NS
CA
50210 in stock
More LP8340IDT18 NSC
leaded
300 in stock
More LP8340IDT18 NSC/C
New&Original STK In HK/SZ
300 in stock
More LP8340IDT-1.8 NATIONAL
TO-252-3
6500 in stock
Similar Parts of LP8340IDT-1.8
LP8340IDT-1.8/NOPB
5 suppliers
4620 in stock