LP2987AIMM-2.5 stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More LP2987AIMM-2.5 NSC
MSOP-8
247 in stock
More LP2987AIMM-2.5 NSC
98 in stock
More LP2987AIMM-2.5 NATIONAL
2503 in stock
More LP2987AIMM-2.5 NS
2110 in stock
More LP2987AIMM-2.5 NATIONAL
SOIC
500 in stock
More LP2987AIMM25 NATIONAL
MSOP
600 in stock
More LP2987AIMM-2.5 NATIONAL
SOIC
60 in stock
More LP2987AIMM-2.5 NSC
500 in stock
More LP2987AIMM-2.5 NS
8-MSOP
20000 in stock
More LP2987AIMM-2.5 NS
IC LDO REG 200MA 2.5V 8MSOP
1000 in stock