LE120ABD VERY LOW DROP VOLTAGE REGULATORS WITH INHIBIT stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More LE120ABD ST
SO8, NEW
500 in stock
More LE120ABD ST
8639 in stock
More LE120ABD ST MICROELECTRONICS SEMI
2000 in stock
More LE120ABD STM
Low Drop Voltage Regulators/Drivers 12V 100mA Positive
3300 in stock
More LE120ABD ST
50 in stock