LD29300P2M80R stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More LD29300P2M80R STM
279976 in stock
More LD29300P2M80R ST
0.01,TO-263
33000 in stock
More LD29300P2M80R ST
In stock,PB-FREE,P2PAK
45000 in stock
More LD29300P2M80R STM
Low Drop Voltage Regulators/Drivers 8.0V 3.0A Very Low
3300 in stock