L50J200K stock suppliers.
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More L50J200K 50W 200000 OHMS VIT 5
Ohmite
52 in stock
More L50J200K OHMI
51 in stock
More L50J200K OHMITE
RESISTORS, VITREOUS ENAMEL WIRE WOUND SERIES:270; RESISTANCE
4950 in stock