L0603C18NJRMST stock suppliers.
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More L0603C1R8KSMST
SMD Chip Inductors 1.8uH 25mA
50 in stock