IXFX38N80Q2 stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More IXFX38N80Q2 IXYS
200 in stock
AZEGO Technology Services
Address: 103 Bauer Drive Suite A Oakland, NJ, United States 07436
Contact: Sales Team   ,  Phone: 201 327 7500 , Fax: 201 327 3616
More IXFX38N80Q2 IXS
60 in stock
More IXFX38N80Q2 IXYS CORPORATION
104 in stock
More IXFX38N80Q2
1000 in stock
More IXFX38N80Q2
IXS
10000 in stock
More IXFX38N80Q2 I X Y S
IGBT/Module
50 in stock
More IXFX38N80Q2 IXYS
OEM 2-5 DAYS
38 in stock
More IXFX38N80Q2 IXYS
HK Parkeli United Development Co., Ltd. China,New Original R
20 in stock
More IXFX38N80Q2 IXS
25 in stock
More IXFX38N80Q2
398 in stock