IXFX24N100F stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More IXFX24N100F
IXYS
24 in stock
More IXFX24N100F
1000 in stock
More IXFX24N100F
IXYS
10000 in stock
More IXFX24N100F
541 in stock
More IXFX24N100F IXYS
15E
24 in stock
More IXFX24N100F IXYS
TO
3800 in stock