IXFX120N20 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
   型號
More IXFX120N20 IXYS
NEW
264 in stock
UNIQUIP
Address: 6401 congress ave # 100 boca raton, florida, United States 33487
Contact: Michael   Woodcock,  Phone: 5619889875 , Fax: 5618920812
More IXFX120N20 IXYS
NEW EXC 1603IDDEDI
3750 in stock
More IXFX120N20 IXYS
IN STOCK
20 in stock
More IXFX120N20 IXYS
1000 in stock
More IXFX120N20
1000 in stock
More IXFX120N20
IXYS
10000 in stock
More IXFX120N20 I X Y S
50 in stock
More IXFX120N20 IXS
59 in stock
More IXFX120N20
399 in stock