IXFV36N50PS stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More IXFV36N50PS IXYS
200 in stock
More IXFV36N50PS IXYS
180 in stock
More IXFV36N50PS IXYS SEMICONDUCTOR
200 in stock
More IXFV36N50PS I X Y S
IGBT/Module
50 in stock