IXFT21N50 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
   型號
More IXFT21N50 I X Y S
50 in stock
More IXFT21N50 IXYS
TO-268
53 in stock
Similar Parts of IXFT21N50
IXFT21N50F
3 suppliers
12400 in stock
IXFT21N50Q
7 suppliers
21322 in stock