IXFN150N10 stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型號
More IXFN150N10 IXYS
module
915 in stock
More IXFN150N10
55 in stock
More IXFN150N10 IXYS
55 in stock
More IXFN150N10 IXYS
MOSFET POWER MODULE 150A 100V
54 in stock
More IXFN150N10 IXS
90 in stock
More IXFN150N10
91 in stock
More IXFN150N10 IXYS
58 in stock