IXFK90N20 stock suppliers.
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More IXFK90N20 IXYS
NEW&ORIGINAL
25 in stock
More IXFK90N20 IXYS
STOCK
20 in stock
More IXFK90N20 IXYS
IXYS - IXFK90N20
61 in stock
More IXFK90N20 IXYS
MOSFET 90A 200V
16 in stock
More IXFK90N20 IXYS
478 in stock
More IXFK90N20
2000 in stock
More IXFK90N20 IXYS
TO-3PL
250 in stock
More IXFK90N20 I X Y S
50 in stock
More IXFK90N20 IXYS
HC
564 in stock
Similar Parts of IXFK90N20
IXFK90N20Q
34 suppliers
159822 in stock
IXFK90N20QS
7 suppliers
93589 in stock