IRG4BC30FD-S INSULATED GATE BIPOLAR TRANSISTOR WITH HYPERFAST DIODE stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
   型號
More IRG4BC30FD-S INTERTIOL RECTIFIER
27 in stock
More IRG4BC30FD-S IR
IN STOCK
173 in stock
More IRG4BC30FD-S IR
D2-Pak
5000 in stock
More IRG4BC30FDS IR
30 in stock
More IRG4BC30FDS IR
TUBE
327 in stock
More IRG4BC30FDS IR
338848 in stock
More IRG4BC30FD-S IR
TO-263
1100 in stock
More IRG4BC30FD-S
572 in stock
More IRG4BC30FD-S IR
Original,D2PAK
58073 in stock
More IRG4BC30FD-S IR
In stock,PB-FREE,D2-Pak
45000 in stock
Similar Parts of IRG4BC30FD-S
IRG4BC30FD-SPBF
20 suppliers
139184 in stock
IRG4BC30FD-STRR
10 suppliers
313217 in stock
IRG4BC30FDSTRRP
2 suppliers
73016 in stock