HGTP14N40F3VL 14A, 400V N-Channel, Logic Level Voltage Clamping IGBT stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More HGTP14N40F3VL INTERSIL
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N40F3VL IGBT N 400V 14A T220
51 in stock
More HGTP14N40F3VL INTERSIL/FAIRCHILD
486 in stock
More HGTP14N40F3VL FSC
1200PCS in stock
More HGTP14N40F3VL
Intersil
1500000 in stock
More HGTP14N40F3VL INFINEON
TO-220
5000 in stock
More HGTP14N40F3VL FSC
In stock,PB-FREE,TO-220
45000 in stock
More HGTP14N40F3VL INTERSIL
400 in stock
More HGTP14N40F3VL
2000 in stock
More HGTP14N40F3VL FAIRCHILD
07+
21000 in stock