HC49UN16384MHZ stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型號
More HC49U/N-16.384MHZ MTRON
XTAL SMT 16.384MHZ 500/RL
1805 in stock
More HC49UN16384MHZ MTRON
1800 in stock
Similar Parts of HC49UN16384MHZ
HC-49/U-S
26 suppliers
220326 in stock