GD3NB60SD N-CHANNEL 3A - 600V - DPAK PowerMESH TM IGBT stock suppliers.
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型號
More GD3NB60SD ST
TO-252
5380 in stock
More GD3NB60SD ST
ST - GD3NB60SD
60 in stock
Similar Parts of GD3NB60SD
GD4001
3 suppliers
360 in stock