FU13N20D stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More FU13N20D IR
IR - FU13N20D
16 in stock
More FU13N20D INTERNATIONAL RECTIFIER CORPOR
300 in stock
More FU13N20D IR
46437 in stock
Similar Parts of FU13N20D
FU1533
3 suppliers
2714 in stock
FU15A
3 suppliers
247 in stock
FU1.5N
2 suppliers
13 in stock