FQP28N15 150V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Sonicare Solutions Inc.
Address: 111 COMMERCE ROAD BOYNTON BEACH Florida 33426 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
   型號
More FQP28N15 FSC
2817 in stock
More FQP28N15 F A I R C H I L D
TO-220
50 in stock
More FQP28N15 FAIRCHILD
CA4
50000 in stock
More FQP28N15
341 in stock
More FQP28N15
100020 in stock
More FQP28N15 FAIRCHILD
TO-220
10600 in stock
More FQP28N15 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 150V 28A TO-220
7600 in stock
More FQP28N15
TO
8000 in stock
More FQP28N15 FAIRCHILD
1000 in stock