FQI44N08 stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
   型號
More FQI44N08 FSC
361 in stock
More FQI44N08
111 in stock
More FQI44N08 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 80V 44A I2PAK
7600 in stock
More FQI44N08
TO
3800 in stock
More FQI44N08 FSC
TO-262
2500 in stock
More FQI44N08 FAIRCHILD
38368 in stock
More FQI44N08 FAIRCHILD
TO-262
6000 in stock
More FQI44N08 FAI
1000 in stock