FQI34N20 200V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
   型號
More FQI34N20
217 in stock
More FQI34N20
415 in stock
More FQI34N20
395 in stock
More FQI34N20 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 200V 34A I2PAK
8150 in stock
More FQI34N20
TO
3800 in stock
More FQI34N20 FSC
TO-262
2500 in stock
More FQI34N20 FAIRCHILD
38369 in stock
More FQI34N20 FAI
1000 in stock
Similar Parts of FQI34N20
FQI34N20L
3 suppliers
5193 in stock