FQI24N08 80V N-Channel MOSFET stock suppliers.
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
   型號
More FQI24N08
544 in stock
More FQI24N08 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 80V 24A I2PAK
8150 in stock
More FQI24N08
TO
3800 in stock
More FQI24N08 FAI
1000 in stock