FQD6N50CTM FET 500V 4.5A 1.2ohm DPAK-2P SMD stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More FQD6N50CTM FSC
IN STOCK! vpe: 2500/tr/dpak
15000 in stock
ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton, MA, United States 01949
Contact: Courtney   Carrasco,  Phone: (978) 539-8600 , Fax: (978) 304-1080
More FQD6N50CTM FSC
338864 in stock
More FQD6N50CTM
370 in stock
More FQD6N50CTM FAIRCHILD
MOSFET N-CH 500V 4.5A DPAK
8150 in stock
More FQD6N50CTM DXPAK 002
50 in stock
More FQD6N50CTM FAIRCHILD
TO-252
8740 in stock
More FQD6N50CTM FAIR
79910 in stock
More FQD6N50CTM FAIRCHILD
FET 500V 4.5A 1.2ohm DPAK-2P SMD
1511 in stock