FGL40N150DTU stock suppliers.
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More FGL40N150DTU
1000 in stock
More FGL40N150DTU FAIRCHILD
4037 in stock
More FGL40N150DTU FAIRCHILD
IGBT NPT 1500V 40A TO264
7500 in stock
More FGL40N150DTU
12 in stock
More FGL40N150DTU FSC
20 in stock
More FGL40N150DTU FAIR
176 in stock