FGI40N60SF stock suppliers.
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型號
More FGI40N60SF FSC
486 in stock
More FGI40N60SF FAIRCHILD
600V, 40A Field Stop IGBT
50 in stock
Similar Parts of FGI40N60SF
FGI40N60SFTU
3 suppliers
124170 in stock