FGH80N60FD stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Greystone Components Corp
Address: 100 Crawford St Leominster MA 01453 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型號
More FGH80N60FD
11258 in stock
More FGH80N60FD FSC
486 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
CA4
13602 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
600V, 80A Field Stop IGBT
50 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
TO-247
3500 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-247
45000 in stock
More FGH80N60FD
500 in stock
More FGH80N60FD FAIRCHILD
TO-247
5020 in stock
Similar Parts of FGH80N60FD
FGH80N60FD2
7 suppliers
78950 in stock
FGH80N60FD2TU
10 suppliers
143739 in stock
FGH80N60FDTU
11 suppliers
130679 in stock