FFB10U20STM stock suppliers.
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
   型號
More FFB10U20STM FAIRCHILD
1600 in stock
More FFB10U20STM FSC
128 in stock
More FFB10U20STM FAIRCHILD
10A/200V ULTRA FAST RECOVERY POWER RECTIFIER TO-263
4650 in stock
More FFB10U20STM D2PAK 002
50 in stock
More FFB10U20STM FAIRCHILD
800 in stock