FDP24AN06LA0 N-Channel PowerTrench MOSFET 60V, 36A, 24mohm stock suppliers.
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Aero Technical Components
Address: 2800 Gandy Blvd. N. ST. PETERSBURG FL 33702 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 Vision Electronics, Inc.
Address: 620 Douglas Ave., Ste. 1304 Altamonte Springs FL 32714 United States
   型號
More FDP24AN06LA0 FAIRCHILD
TO-220
5000 in stock
More FDP24AN06LA0
11258 in stock
More FDP24AN06LA0 FSC
134 in stock
More FDP24AN06LA0 FAIRCHILD
CA4
13600 in stock
More FDP24AN06LA0
318 in stock
More FDP24AN06LA0 FAIRCHILD SEMICONDUCTOR
Original,TO-220
57363 in stock
More FDP24AN06LA0 FAIRCHILD
In stock,PB-FREE,TO-220
45000 in stock
More FDP24AN06LA0 FAIRCHILD
TO-220
8020 in stock
More FDP24AN06LA0 FAIRCHILD
MOSFET N-CH 60V 36A TO-220AB
7500 in stock
More FDP24AN06LA0
TO
8000 in stock