EXBV8V620JV stock suppliers.
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 Abacus Technologies
Address: 3894 Mannix Drive Bld 208 Naples Florida 34114 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
   型號
More EXBV8V620JV PAN
5K PC REEL MIN
20000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More EXB-V8V620JV PANASONIC - ECG
RES ARRAY 0603 62 OHM 8 RES SMD
4500 in stock
More EXBV8V620JV PANASONIC
62 OHM +-5% CHIP RESISTOR
4500 in stock