EXBV8V271JV stock suppliers.
 ComS.I.T. Inc.
Address: 11 River Street Middleton MA 01949 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 Giocom LLC
Address: 1445 N. CONGRESS AVE, STE#10 DELRAY BEACH FL 33445 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
   型號
More EXBV8V271JV PAN
5K PC REEL MIN
5000 in stock
dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park, new york, United States 11729
Contact: Dan   martin,  Phone: 631-242-8877 , Fax: 631-242-7010
More EXBV8V271JV PANASONIC
4830 in stock
More EXBV8V271JV PASONIC
Ship Same Day ( OEMxs 2yr warranty )
8434 in stock
More EXBV8V271JV PANASONIC
270 OHM 5% RESISTOR ARRAY
5000 in stock
More EXB-V8V271JV PANASONIC
SMD
128000 in stock
More EXBV8V271JV PANASONIL
More EXBV8V271JV PANASONIL
60000 in stock
More EXBV8V271JV MATSUSHITA
80000 in stock
More EXB-V8V271JV PANASONIC
lisa
51 in stock
More EXB-V8V271JV MATSUSHITA
RES ARRAY 270 OHM 5% 4 RES SMD 1/16W ¡Ó5%
4360 in stock