EXBA10P821J stock suppliers.
 M.S. Hi-Tech Inc.
Address: 517 Rte. 111 Hauppauge NY 11788 United States
 Maverick Electronics, Inc.
Address: 11567 E US Highway 82 Whitesboro TX 76273 United States
 IDENTEK
Address: 16600 Harbor Blvd Suite F Fountain Valley CA 92708 United States
 Iconix Inc.
Address: 40 Oser Avenue Suite 4 Hauppauge NY 11788 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
   型號
More EXBA10P821J PANASONIC
1206X5
5424 in stock
More EXBA10P821J
1206X5
4000 in stock
More EXB-A10P821J MATSUSHITA
RES NETWRK 820 OHM 8RES 10P SMD 62.5MW ¡Ó5%
3533 in stock