ELJNJ39NJF2 stock suppliers.
 RH Electronics Inc
Address: 4083, Oceanside Blvd. Oceanside California 92056 United States
 dan-mar components
Address: 150 west industry ct deer park new york 11729 United States
 J2sourcing AB
Address: Modemgatan 4 Vellinge Sweden 23539 Sweden
 SANTEK
Address: 1060 holland ave CLOVIS CA. 93612 United States
 Proactive Components Inc.
Address: 4400 118th Ave N Suite 300 Clearwater Florida 33762 United States
   型號
More ELJ-NJ39NJF2 PANASONIC
120000 in stock
More ELJ-NJ39NJF2 PANASONIC
2040020 in stock
More ELJ-NJ39NJF2 PANASONIC
60000 in stock
More ELJNJ39NJF2 PANA
108000 in stock
More ELJ-NJ39NJF2 MATSUSHITA
INDUCTOR 39NH 5% 0603 SMD
12000 in stock